Atrakcja: Amfiteatr nad Jeziorem Czos , sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Jaszczurcza Góra 10, 11-709 Mrągowo Atrakcje Mrągowo Ciekawe Miejsca Mrągowo

Średnia ocena


Opinie o Amfiteatr nad Jeziorem Czos

where i can buy prednisone 20mg


Zaproponuj podobną atrakcję

Nad malowniczym mazurskim jeziorem Czos w Mrągowie znajduje się urokliwy amfiteatr. Jest to atrakcja zasadniczo bardzo młoda gdyż wybudowana w 2012 roku. Widownia amfiteatru posiada 5280 miejsc siedzących. Natomiast pod sceną znajdują się umeblowane cztery garderoby – 14 m2, 27 m2, 24 m2, 18 m2. Każda z nich została wyposażona w łazienkę oraz w część restauracyjną.

Ponadto, na obszarze amfiteatru znajdziemy również budynek z toaletami. Widownię podzielono na cztery sektory – A, B, C, D. Patrząc na scenę, sektor A zlokalizowany jest po prawej stronie. Warto dodać, że w górnej partii sektora A wyznaczono miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na środku widowni znajduje się reżyserka. Amfiteatr nie jest zadaszony.

W trakcie odbywających się imprez zorganizowane są punkty gastronomiczne. Mankamentem może być brak parkingu przy amfiteatrze. Całość można zobaczyć z ogólnodostępnego widokowego punktu (bardzo dobra widoczność) – na okolicę oraz jezioro Czos. Najbardziej znanymi organizowanymi tutaj imprezami są Mazurskie Noce z Kabaretem oraz Piknik Country.  

Adres

Jaszczurcza Góra 10
11-709 Mrągowo
woj. Warmińsko-mazurskie( powiat mrągowski)

Współrzędne GPS

Lat: 53.872302Lng: 21.321149

Kontakt

Tel+48 89 743 34 50
Fax+48 89 743 34 60

W internecie

Mail: Pokaż
www.ckit.mragowo.pl

staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-15

Buy Brand Viagra Us

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-12

Canadian Overnight

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-11
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-09
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-07
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-06

Generic Free Shipping Provera Find In Internet Shipped Ups

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-06

Dutasteride Store

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-05

Cephalexin Safety In Pregnancy

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-05
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-02
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-02
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-01

Fluoxetine Fluoxetinum Mail Order Mastercard Accepted Free Shipping

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-10-31
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-09

Priligy Cruz Verde

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-04

tadalafil overseas

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-04

https://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-03

cialis prix belgique

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-22

https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-22
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-18

Zithromax Age Limit

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-18
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-17

Cephalexin For Dogs Dosages

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-17

http://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-16

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

Where To Order Stendra In Australia Cash Delivery

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-04
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-04
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-31
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-31
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-31
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

Acheter Viagra 30 Pilules Viagra 100mg

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Acheter Viagra 30 Pilules Viagra 100mg

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-29

https://buysildenshop.com/ - google viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-28

https://buysildenshop.com/ - google viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-28

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Amfiteatr nad Jeziorem Czos

Pensjonat Hubertus

Pensjonat Hubertus

Kosewo

Odległość 6.12 km
Gumipokoje Augustów

Gumipokoje Augustów

Augustów

Odległość 108.45 km
Hotel Hilton Gdańsk

Hotel Hilton Gdańsk

Gdańsk

Odległość 181.64 km
 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 184.09 km

Restauracje w pobliżu Amfiteatr nad Jeziorem Czos

Sport Bar Mikołajki

Sport Bar Mikołajki

Mikołajki

Odległość 18.4 km
Restauracja Kos

Restauracja Kos

Gdańsk

Odległość 182 km
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 187.38 km
Tawerna Orłowska

Tawerna Orłowska

Gdynia

Odległość 191.75 km

Inne atrakcje w okolicy Amfiteatr nad Jeziorem Czos

Skwer Jana Pawła II

Skwer Jana Pawła II

Mrągowo

Odległość 1.1 km
Sanktuarium w Świętej Lipce

Sanktuarium w Świętej Lipce

Święta Lipka

Odległość 18.24 km
Przystań Jachtowa

Przystań Jachtowa

Mikołajki

Odległość 18.44 km
Jezioro Mikołajskie

Jezioro Mikołajskie

53.796519 21.571376

Odległość 18.45 km