Co robić w czasach pandemii ? Gramy w gry Online!

Co robić w czasach pandemii ? Gry Online jako alternatywa dla podróży...

Dzisiaj w serwisie atrakcje.info.pl przedstawimy Wam kilka najlepszych gier online w które możecie pograć na komputerze lub telefonie w tych trudnych czasach pandemii. Jesteśmy świadomi, że gry online nigdy nie zastąpią podróży i zwiedzania oraz spacerów na świeżym powietrzu ale mogą być ciekawą alternatywą do TV i Netflixa. Sprawdźcie poniżej listę gier polecanych przez redakcje naszego portalu.

1. Na Ryby - Let's Fish

Zaczynamy od gry online którą z pewnością pokochają wszyscy fani wędkowania. Jest to prawdziwy hit wśród gier wędkarskich. Gra Na Ryby lub jak kto woli Let's Fish.

2. Gra Wiejskie Życie

Drugą polecaną przez nas grą online jest Wiejskie Życie. Jest to symulacja własnego gospodarstwa. Będziemy w grze hodować krówki, i świnki oraz uprawiać roślinki. Gra niesamowicie odstresowuje i jest polecana również dla najmłodszych graczy.

3. Gry na 2 Osoby na jednym komputerze!

Jest to szczególnie lubiana przez nas i polecana kategoria gier w które możecie zagrać we dwie osoby na jednym komputerze PC lub telefonie. Gry na 2 osoby znajdziecie w serwisie z grami online na telefon i PC GryJupi.PL. Jest tam wiele gier dla dwóch graczy w trybie rywalizacji oraz takie gdzie możecie współpracować. 

Jeśli macie swoje ulubione gry online lub gierki na telefon Android i IOS to dodajcie je w komentarzu. Mamy nadzieje że nasz pomysł na spędzanie wolnego czasu w dobie pandemii przypadnie i Wam do gustu. Mamy nadzieje, że będziemy mieli ten czas już wkrótce za sobą i znowu ruszymy w podróż po naszej pięknej Polsce!

4. A może ktoś ma ochotę poćwiczyć swoje szare komórki? 

Jeśli tak to najlepszą kategorią gier będą gry logiczne. Gry tego typu oprócz dostarczania rozrywki dają nam coś więcej bo rozwijają i zachowują nasz umysł w dobrej kondycji. Możemy polecić wszystkim zbiór gier logicznych na stronie https://gry-logiczne.pl

Źródło: https://gryjupi.pl
2020-11-13 14:32 323 gry online

Komentarze

Ten materiał nie ma jeszcze komentarzy

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły

Co robić w czasach pandemii ? Gramy w gry Online!
Ciekawostki

Co robić w czasach pandemii ? Gramy w gry Online!

2020-11-13 14:35:15

W trudnych czasach pandemii zamiast podróży i siedzeniem przed TV wybieramy gry online. Ciekawa rozrywka i dobra zabawa dla każdego!

Polskie obiekty na liście UNESCO
Ciekawostki

Polskie obiekty na liście UNESCO

2015-11-16 16:35:31

W Polsce najcenniejsze i najbardziej unikatowe obiekty turystyczne zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego. Lista ta została opracowała przez międzynarodową organizację UNESCO, współpracującą z ONZ.