Atrakcja: Dom do góry nogami, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Aleja 3 - go Maja , 34-500 Zakopane Atrakcje Zakopane Inne Atrakcje Zakopane

Średnia ocena


Opinie o Dom do góry nogami

Buy Generic Levitra Vardenafil cialis prices


Zaproponuj podobną atrakcję

Niewątpliwą atrakcją turystyczną Zakopanego jest „Dom do góry nogami”. Oprócz tego, że dom stoi na dachu, to jeszcze lekko z ukosa. Wszystko to sprawia, iż błędnik daje o sobie znać. Do domku może dojść z Krupówek lub od ulicy Nowotarskiej, prowadzą do niego kierunkowskazy. W domku dla turystów udostępniono parter oraz pierwsze piętro. Wewnątrz znajdziemy krzesła, łóżko, toaletę oraz szafkę. Na ścianach zaś wiszą obrazy, na podłogach leżą różne bibeloty, w oknach wiszą zasłonki. Jak wiadomo, wszystko jest tutaj na opak. Zwiedzanie domku zaczyna się od pierwszego piętra, jedynie schody są tutaj rzeczą prostą. Ta zakopiańska atrakcja znajduje się w mieście od czerwca 2010 roku.

Adres

Aleja 3 - go Maja
34-500 Zakopane
woj. Małopolskie( powiat tatrzański)

Współrzędne GPS

Lat: 49.293997Lng: 19.957253

W internecie

Mail: Pokaż

Buy Generic Levitra Vardenafil cialis prices

Pychoaday@xxxxxxxx.xxx 2021-11-22

Lip Balm

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-15

Prezzi Finasteride Propecia

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-13
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-11
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-11-07
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-07
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-07
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-07

discount isotretinoin where to buy

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-11-06

order accutane online uk

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-05

Get Cialis Pills Without Prescription

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-04

Joynt

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-03
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-02
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-02
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-02

Cialis Viagralevitra

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-01
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-10-31

https://buyneurontine.com/ - gabapentin classification

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-08

Viagra 400mg

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-07

Is Amoxicillin Penicillin The Same

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-05
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-05
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-24
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-24

https://buylasixshop.com/ - lasix to bumex

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-22

https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-20

Baclofene Batel

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-19
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-19

https://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-16
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-10
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-09
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

Cialis En Ligne France

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

Cialis En Ligne France

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-31
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-31

Clomid Avant Ovulation

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Clomid Avant Ovulation

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

http://buytadalafshop.com/ - buy cialis online reviews

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-29

http://buytadalafshop.com/ - buy cialis online reviews

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-29
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-29
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Dom do góry nogami

Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 1.53 km
Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 41.95 km
Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 82.18 km
Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 84.71 km

Restauracje w pobliżu Dom do góry nogami

Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 750 m
Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 84.96 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 281.3 km
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe

Lublin

Odległość 285.45 km

Inne atrakcje w okolicy Dom do góry nogami

Krupówki

Krupówki

Zakopane

Odległość 260 m
Muzeum Tatrzańskie

Muzeum Tatrzańskie

Zakopane

Odległość 540 m
Cmentarz Pęksowy Brzyzk

Cmentarz Pęksowy Brzyzk

Zakopane

Odległość 800 m
Stary Kościółek w Zakopanem

Stary Kościółek w Zakopanem

Zakopane

Odległość 860 m