Atrakcja: Jezioro Mikołajskie, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

, Atrakcje Mikołajki Atrakcje Przyrodnicze Mikołajki

Średnia ocena


Opinie o Jezioro Mikołajskie

Levitra Im Vergleich Mit Viagra cialis super active


Zaproponuj podobną atrakcję

W Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, niedaleko Mazurskiego Parku Krajobrazowego znajduje się Jezioro Mikołajskie na południe od Mikołajek.

Jezioro Mikołajskie posiada prawie 500 ha powierzchni. Jego długość wynosi niemalże 6 km, zaś 26 m to jego głębokość maksymalna. Zbiornik wodny zajmuje fragment południowy Wielkiej Rynny – od Popielskiego Rogu przy wejściu na Jezioro Śniardwy aż do Mikołajek. Jezioro Mikołajskie jest połączone z jeziorami Bełdany, Śniardwy oraz Tałty. Jest także częścią trasy Żeglugi Mazurskiej. To jezioro rynnowe jest dorzeczem Pisy. Jego dno jest bardzo urozmaicone.

Puszcza Piska porasta zachodnie brzegi jeziora Mikołajskiego. Brzegi północne oraz wschodnie wchodzą w mikołajską zabudowę. Zaś południowe brzegi są miejscami podmokłe oraz niskie. Nad jeziorem Mikołajskim – zwłaszcza w jego północnej części – zakotwiczyły atrakcyjne ośrodki wypoczynkowe. Tutaj znajdziemy również przystanie żeglarskie wraz z wypożyczalniami wodnego sprzętu. Warto dodać, że Mikołajki uznawane są za polską stolicę żeglugo.

Zbiornik jest każdego roku zarybiany, dlatego też przyciąga licznie wędkarzy. Złowić tu można leszcza, okonia, węgorza oraz szczupaka.

W sierpniu 2007 roku nad Jeziorem Mikołajskim rozpętała się burza. Wiatr o prędkości 130 km/h zatopił kilkadziesiąt łodzi zabijając przy tym 8 osób. Tragedia trwała 10 minut. 

Adres



woj. Warmińsko-mazurskie( powiat mikołowski)

Współrzędne GPS

Lat: 53.796519Lng: 21.571376

Levitra Im Vergleich Mit Viagra cialis super active

Pychoaday@xxxxxxxx.xxx 2021-11-22

Canada Pharmacy Euro Med

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-16

Comprare Cialis In Germania

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-15
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-11

Zithromax Cause Diarrhea

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-08

Comment To Last Longer Naturellement

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-08

Propecia Oficial

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-05

Discount Fedex Isotretinoin With Overnight Delivery Medication Overseas

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-04
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-04
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-04
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-03
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-03

Paxel

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-01
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-10-30

http://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-11

Zoloft 5mg No Prescription

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-08

Viagra Cialis Levitra Effetti Collaterali

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-06
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-06
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-01
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-25
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-24

Amoxicillin Sulbactam Injection Stability

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-23

viagra valladolid

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-23

http://buyzithromaxinf.com/ - azithromycin 500

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-20

Generico Comprare Levitra

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-20
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-11
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-11

Amoxicillin Drug Interactions

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

comprar cialis transferencia bancaria

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-10

comprar cialis transferencia bancaria

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-10

Cialis Et Psa

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

Cialis Et Psa

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

https://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-09-08

http://buytadalafshop.com/ - 5 mg cialis generic india

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-31
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-31
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Masa głośnych, rozwrzeszczanych ludzi, głośna muzyka, wysokie ceny. Samo jezioro poza sezonem jest urokliwe zwłaszcza od strony Urwitałtu.

1000tygrys@xxxxx.xxx 2018-07-09

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Jezioro Mikołajskie

Pensjonat Hubertus

Pensjonat Hubertus

Kosewo

Odległość 12.8 km
Gumipokoje Augustów

Gumipokoje Augustów

Augustów

Odległość 92.31 km
 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 178.52 km
Hotel Hilton Gdańsk

Hotel Hilton Gdańsk

Gdańsk

Odległość 199.89 km

Restauracje w pobliżu Jezioro Mikołajskie

Sport Bar Mikołajki

Sport Bar Mikołajki

Mikołajki

Odległość 580 m
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 181.64 km
Restauracja Kos

Restauracja Kos

Gdańsk

Odległość 200.25 km
Tawerna Orłowska

Tawerna Orłowska

Gdynia

Odległość 210.13 km

Inne atrakcje w okolicy Jezioro Mikołajskie

Przystań Jachtowa

Przystań Jachtowa

Mikołajki

Odległość 330 m
Jezioro Śniardwy

Jezioro Śniardwy

Mikołajki

Odległość 6.1 km
Kraina Jezior Mazurskich

Kraina Jezior Mazurskich

Pisz

Odległość 17.15 km
Puszcza Piska

Puszcza Piska

53.63772 21.569113

Odległość 17.66 km

Użytkownicy portalu, którzy tutaj byli i dodali komentarze do atrakcji Jezioro Mikołajskie (1)