Atrakcja: Konstancin - Jeziorna, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Wilanowska 1, 05-520 Konstancin - Jeziorna Atrakcje Mazowieckie Ciekawe Miejsca Mazowieckie

Średnia ocena


Opinie o Konstancin - Jeziorna

Lasix


Zaproponuj podobną atrakcję
Konstancin - Jeziorna, podwarszawska miejscowość nad rzeką Jeziorką, znana jest ze źródeł mineralnych, złóż borowinowych oraz ze sprzyjającego mikroklimatu. Jest przez to atrakcyjnym uzdrowiskiem - założonym w 1917 roku - dla osób cierpiących na choroby układu oddechowego. Centrum jego stanowi rozległy park zdrojowy w stylu angielskim z tężnią. Kuracjusze mogą się w niej poddać dobroczynnemu działaniu mgiełki solankowej. Tężnię solankową w Konstancinie - Jeziornej uruchomiono w XX wieku, natomiast wznoszono ją w latach 1974 - 1979.

Tężnia ta stoi na wolnym powietrzu, jedynie sam inhalator znajduje się w kręgu zamkniętym. Solanka pobierana jest z 1600 m głębokości, przy temperaturze wynoszącej 29 stopni C. Uzdrowisko w Konstancinie jest jedynym tego typu w województwie mazowieckim. Obecnie, na terenie Parku Zdrojowego, znajduje się również nowoczesne Centrum Hydroterapii i Medycyny Ekologicznej. Dookoła parku, przy spokojnych uliczkach, wznoszą się wille z przełomu XIX oraz XX wieku otoczone zielenią. Zbudowano je w dosyć modnych wówczas stylach - neogotyckim, secesyjnym, modernistycznym oraz zakopiańskim.

Adres

Wilanowska 1
05-520 Konstancin - Jeziorna
woj. Mazowieckie( powiat piaseczyński)

Współrzędne GPS

Lat: 52.0895522Lng: 21.1234467

Kontakt

Tel+48 22 756 40 24

W internecie

Mail: Pokaż
www.uzdrowisko-konstancin.pl

Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-13

Buy Xenical Orlistat Canada

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-13
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-13

Reviews Of Cialis Use

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-10
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-09

Cialis Belgique Allemagne

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-04
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-04
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-03
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-03
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-01
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-10-31

cialis formula quimica

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-10-29
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-11

https://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-07
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-06

Generic Finasteride Drugs

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-05

canadian drug cialis

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-04

https://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-04
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-25

Isotretinoin Free Shipping

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-23

http://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-21

http://buyplaquenilcv.com/ - hydroxychloroquine buy online amazon

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-20
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-20

Discount Aurochem

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-19
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-16

Association Aubes

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-15

https://buystromectolon.com/ - Stromectol

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-11

Propecia Infarto

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-10

Propecia Infarto

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-10

Mary'S Pharmacy Algodones Mexico

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Mary'S Pharmacy Algodones Mexico

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-29
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-29

Buy Azithromycin Tablets Usp

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

Buy Azithromycin Tablets Usp

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Konstancin - Jeziorna

 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 17.38 km
Apartament Studio

Apartament Studio

Kazimierz Dolny

Odległość 103.09 km
Helenówek Noclegi

Helenówek Noclegi

Łódź

Odległość 120.4 km
Sanatorium Łączność

Sanatorium Łączność

Ciechocinek

Odległość 180.84 km

Restauracje w pobliżu Konstancin - Jeziorna

Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 13.82 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 125.18 km
Piccante Kebab

Piccante Kebab

Lublin

Odległość 134.13 km
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe

Lublin

Odległość 136.51 km

Inne atrakcje w okolicy Konstancin - Jeziorna

Dwór w Oborach

Dwór w Oborach

Obory

Odległość 1.53 km
Ogród Botaniczny PAN

Ogród Botaniczny PAN

Warszawa

Odległość 2.58 km
Pałac Bażantarnia w Natolinie

Pałac Bażantarnia w Natolinie

Warszawa

Odległość 6.44 km
Świdermajer w Otwocku

Świdermajer w Otwocku

Otwock

Odległość 7.83 km