Polska to piękny kraj w którym nie brakuje wspaniałych atrakcji turystycznych. Od gór aż po Bałtyk można znaleźć ciekawe miejsca warte zobaczenia. Poniżej pragniemy przedstawić Wam wybór Polskiej Organizacji Turystycznej w rankingu na najlepsze nowe atrakcje roku 2017. Poniżej lista 10 miejsc, które zdobyły certyfikat jakości oraz 1 wyróżnienie. Piszcie śmiało w komentarzach, które z pośród tych miejsc już widzieliście i które jest Waszym faworytem. :)

1. Żywe Muzeum Piernika w Toruniu
2. Centrum Nauki Kopernik
3. Europejskie Centrum Solidarności
4. Muzeum Górnictwa Węglowego - Kopalnia Guido
5. Muzeum Mydła i Historii Brudu
6. Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy
7. Pałac i Folwark Galiny
8. Wycieczka wodami rzek SAN
9. Zamek Królewski w Chęcinach
10. Zamojska Twierdza Atrakcji
11. Zoo Safari Borysew
12. Wyróżnienie: Królewski Ogród Światła w Wilanowie

Wszystkie powyższe miejsca zostaną szczegółowo opisane i zaprezentowane w dziale atrakcje na naszej stronie. Klikając w nazwę atrakcji dowiecie się więcej informacji na jej temat. Zachęcamy do dodwania własnych miejsc.

Które atrakcje turystyczne odwiedzone przez Was w minionym roku 2017 były dla Was osobiście najlepsze ? A może pragniecie podzielić się swoim własnym prywatnym rankingiem top 10 najlepszych, największych atrakcji turystycznych znajdujących się w Polsce, jakie mieliście przyjemność zobaczyć w 2017 roku ? 

Gorąco zachęcami do aktywnego komentowania i życzymy wszystkim naszym użytkownikom wspaniałego 2018 roku! Wiele pozytywnych wrażeń i mnóstwo przyjemności podczas podróży po Polsce! :)
2018-01-06 16:28 1475

Komentarze

~ekeocahiced

http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin No Prescription Amoxicillin Without Prescription pem.qbzu.atrakcje.info.pl.pws.kx http://mewkid.net/who-is-xandra/

~apnetiigovok

http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500 Mg ghz.atcy.atrakcje.info.pl.nzb.li http://mewkid.net/who-is-xandra/

~enfiquhogunv

http://mewkid.net/buy-xalanta/ - Buy Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules bev.utvd.atrakcje.info.pl.oqn.op http://mewkid.net/buy-xalanta/

~iconeorevoleq

http://mewkid.net/buy-xalanta/ - Buy Amoxil Online Amoxicillin Online qru.uifw.atrakcje.info.pl.cfe.pr http://mewkid.net/buy-xalanta/

Dodaj komentarz

Twój mail będzie nie widoczny.

Inne artykuły

Święto Kwiatów Owoców i Warzyw Skierniewice
Wydarzenia

Święto Kwiatów Owoców i Warzyw Skierniewice

2018-09-15 07:24:41

Już 15 i 16 Września rozpoczyna się 41 Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw w Skierniewicach. Impreza, która przyciąga co roku setki tysięcy gości z całego świata.

Polskie obiekty na liście UNESCO
Ciekawostki

Polskie obiekty na liście UNESCO

2015-11-16 16:35:31

W Polsce najcenniejsze i najbardziej unikatowe obiekty turystyczne zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego. Lista ta została opracowała przez międzynarodową organizację UNESCO, współpracującą z ONZ.