Pare słów o Atrakcje.Info.PL 

Kim jesteśmy ?
Jesteśmy grupą pasjonatów podróży i aktywnego wypoczynku w Polsce. Postanowiliśmy stworzyć serwis w którym każdy może znaleźć opis najciekawszych atrakcji, dobrych noclegów i smacznych restauracji. Serwis jest tworzony przez społeczność internautów, dlatego każdy, również i Ty możesz przyczynić się do jego rozwoju dodając swój ulubiony obiekt turystyczny do naszej bazy danych. Zachęcamy wszystkich serdecznie do publikacji własnych materiałów, zdjęć i polecanych, być może często jeszcze mało znanych miejsc!

Powstanie serwisu  i jego rozwój:
Serwis Atrakcje.Info.Pl powstał stosunkowo niedawno bo w drugiej połowie 2017 roku. Po stworzeniu oprogramowania strony, przyszła pora na zaprezentowanie jej szerszej publiczności. Reklama na Facebooku i Google oraz współpraca z osobami. którzy tak jak i my pragną promować Polskę, zaowocowała bardzo szybką rozbudową naszej bazy atrakcji turystycznych. Dzięki Wam drodzy podróżnicy posiadamy już ponad 700 wspaniałych atrakcji turystycznych z naszego kraju. Dziękujemy Wam za dodawanie obiektów oraz Wasz wkład i zaangażowanie w jego rozwój!

Oglądalność:
Oglądalność serwisu waha się pomiędzy 300 do 1000 unikalnych odwiedzających dziennie. Tendencja jest wzrostowa co oznacza, że strona przypadła Wam do gustu i spełnia Wasze wymagania. Cieszy nas to i motywuje do dalszej pracy nad promocją Atrakcje.Info.Pl w internecie. 

Współpraca:
Wszystkie strony o powiązanej tematyce chcące nawiązać współpracę z Atrakcje.Info.Pl prosimy o kontakt mailowy pod adresem biuro@atrakcje.info.pl lub poprzez zakładkę kontakt. Odpiszemy oczywiście na każdego maila.