Atrakcja: Park Szczytnicki, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Śródmieście, 52-443 Wrocław Atrakcje Wrocław Atrakcje Przyrodnicze Wrocław

Średnia ocena


Opinie o Park Szczytnicki

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone


Zaproponuj podobną atrakcję
Park Szczytnicki położony jest na wschód od Starej Odry, mieścił się kiedyś w podwrocławskiej wsi Szczytniki. W roku 1783, Fryderyk Ludwik Hohenlohe wykupił lasy cieszące się dużą popularnością wśród wrocławian i założył tu jeden z pierwszych parków na kontynencie europejskim, który został urządzony w stylu angielskim. W obręb miasta został włączony już w roku 1868.

Obecnie zajmuje powierzchnię ok. 100ha i jest jednym z największych parków we Wrocławiu. Park jest o charakterze krajobrazowym, z dużymi walorami kompozycyjnymi i dendrologicznymi (występuje tu ok. 400 gatunków drzew). Na terenie parku znajduje się też drewniany kościół pod wezwaniem Świętego Jana Nepomucena, który pochodzi z przełomu XVI i XVII wieku.

Adres

Śródmieście
52-443 Wrocław
woj. Dolnośląskie( Wrocław)

Współrzędne GPS

Lat: 51.1132425Lng: 17.0812736

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-08

http://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-08
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-07

Forum Acheter Viagra Doctissimo

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-04
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-01

https://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-26

https://buylasixshop.com/ - furosemide hyperkalemia

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-23

https://buyzithromaxinf.com/ - glaxomed zithromax buy

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-23
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-22

Amoxicillin Ca

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-18
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-17
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

https://buytadalafshop.com/ - daily cialis online

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-12

http://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-09-05

https://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-09-05

Kamagra Oral Dolor De Cabeza

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-01

Kamagra Oral Dolor De Cabeza

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-01
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-31
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-31
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-31
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-31
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Park Szczytnicki

Hotel Orbis Wrocław

Hotel Orbis Wrocław

Wrocław

Odległość 4.31 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 40.12 km
Pensjonat Miranda

Pensjonat Miranda

Polanica Zdrój

Odległość 88.47 km
Zającówka Szklarska Poręba

Zającówka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Odległość 113.99 km

Restauracje w pobliżu Park Szczytnicki

Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 3.43 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 3.5 km
Cukiernia Słodkie Klimaty

Cukiernia Słodkie Klimaty

Szklarska Poręba

Odległość 113.92 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 148.22 km

Inne atrakcje w okolicy Park Szczytnicki

Ogród Japoński

Ogród Japoński

Wrocław

Odległość 380 m
Fontanna Wrocławska

Fontanna Wrocławska

Wrocław

Odległość 590 m
Hala Ludowa

Hala Ludowa

Wrocław

Odległość 760 m
Hydropolis we Wrocławiu

Hydropolis we Wrocławiu

Wrocław

Odległość 1.97 km