Atrakcja: Sądecki Park Etnograficzny, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Gen. Wieniawy Długoszowskiego 83 b, 33-300 Nowy Sącz Atrakcje Małopolskie Ciekawe Miejsca Małopolskie

Średnia ocena


Opinie o Sądecki Park Etnograficzny

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone


Zaproponuj podobną atrakcję

W Nowym Sączu na obszarze 20 ha utworzono niezwykłą atrakcję w postaci Sądeckiego Parku Etnograficznego. Zgromadzono w nim zabytki tradycyjnego budownictwa drewnianego z całego regionu. Obszar skansenu został podzielony na sektory a każdy z nich prezentuje budownictwo typowe dla poszczególnych grup etnicznych, zamieszkujących tereny Sądecczyzny. Znajdziemy tutaj Górali Łąckich, Lachów Sądeckich, Pogórzan, Łemków zachodnich oraz Cyganów karpackich. W skansenie znajdują się zarówno chałupy biedniackie oraz bogate zagrody, do których należą domy mieszkalne, budynki gospodarcze oraz przemysłowe.

Odwiedzający mają również możliwość podziwiania chat od wewnątrz, ponieważ zrekonstruowano tradycyjne wyposażenie. Do najcenniejszych eksponatów należy dwór z zespołem zabudowań gospodarczych z XVII wieku oraz XVII – wieczna cerkiew łemkowska.
 

Adres

Gen. Wieniawy Długoszowskiego 83 b
33-300 Nowy Sącz
woj. Małopolskie( powiat nowosądecki)

Współrzędne GPS

Lat: 49.6145813Lng: 20.7329834

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-10
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-06
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-05

Discount Zentel Ups In Internet Quick Shipping Price Kirklees

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-05

Buy Cialis 40 Mg In Toronto

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-04

http://buyneurontine.com/ - gabapentin neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-01

http://buyzithromaxinf.com/ - azithromycin 250mg

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-25
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-20

Viagra Cialis Farmaci

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-19
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-19

http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-18

Amoxicillin For Toddlers

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-17
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-15
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

http://buytadalafshop.com/ - buy cialis online canadian pharmacy

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-01

Comprar Cialis Barcelona Online

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Comprar Cialis Barcelona Online

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-28

https://buysildenshop.com/ - impotence

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

https://buysildenshop.com/ - impotence

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

https://buysildenshop.com/ - impotence

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

https://buysildenshop.com/ - impotence

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Sądecki Park Etnograficzny

Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 26.88 km
Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 65.43 km
Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 75.57 km
Bacówka PTTK pod Honem

Bacówka PTTK pod Honem

Cisna

Odległość 122.7 km

Restauracje w pobliżu Sądecki Park Etnograficzny

Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 66.68 km
Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 75.37 km
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe

Lublin

Odległość 223.11 km
Piccante Kebab

Piccante Kebab

Lublin

Odległość 224.84 km

Inne atrakcje w okolicy Sądecki Park Etnograficzny

Bazylika w Nowym Sączu

Bazylika w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Odległość 3.11 km
Rynek w Nowym Sączu

Rynek w Nowym Sączu

Nowy Sącz

Odległość 3.24 km
Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka

Krynica - Zdrój

Odległość 25.76 km
Kasztel w Szymbarku

Kasztel w Szymbarku

Szymbark

Odległość 26.11 km