Atrakcja: Uniwersytet Wrocławski, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Plac Uniwersytecki 1 , 50-137 Wrocław Atrakcje Wrocław Ciekawe Miejsca Wrocław

Średnia ocena


Opinie o Uniwersytet Wrocławski

Isotretinoin on line


Zaproponuj podobną atrakcję
W miejscu, w którym obecnie znajduje się Uniwersytet Wrosławski, stał niegdyś zamek książęcy, który został darowany jezuitom w 1659 roku przez cesarza Leopolda I. Uznawany za perełkę baroku ogromny budynek dawnej akademii jezuickiej ufundowano w 1702 roku, a wybudowano w latach 1728 - 1740. W bogato zdobionych wnętrzach znajdują się liczne figury i malowidła. Zlokalizowaną na pierwszym piętrze wspaniałą, pokrytą barwnymi malowidłami i złoceniami Aulę Leopoldyńską wypełniają rzeźby. Na uwagę zasługuje również odrestaurowana Sala Muzyczna (Oratorium Marianum) posiadająca ciekawe polichromie i zdobienia. Warto udać się również na Wieżę Matematyczną z tarasem widokowym.

Adres

Plac Uniwersytecki 1
50-137 Wrocław
woj. Dolnośląskie( Wrocław)

Współrzędne GPS

Lat: 51.1139545Lng: 17.0338528

Kontakt

Tel+48 71 375 26 18

W internecie

Mail: Pokaż
www.muzeum.uni.wroc.pl

Isotretinoin on line

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-23
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-21

http://buyplaquenilcv.com/ - purchase hydroxychloroquine

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-19
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-17
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-16

Universal De Propecia

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-16

Filtre Baclofen

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-09

Filtre Baclofen

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-09

Cabaser

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

Cabaser

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

http://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-09-08
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

http://buytadalafshop.com/ - generic for cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-01

http://buytadalafshop.com/ - generic for cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-01

https://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

https://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-31
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-29
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Cialis 10 Forum

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-29

Cialis 10 Forum

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-29
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Uniwersytet Wrocławski

Hotel Orbis Wrocław

Hotel Orbis Wrocław

Wrocław

Odległość 1.88 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 40.62 km
Pensjonat Miranda

Pensjonat Miranda

Polanica Zdrój

Odległość 87.09 km
Zającówka Szklarska Poręba

Zającówka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Odległość 110.83 km

Restauracje w pobliżu Uniwersytet Wrocławski

Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 200 m
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 460 m
Cukiernia Słodkie Klimaty

Cukiernia Słodkie Klimaty

Szklarska Poręba

Odległość 110.76 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 147.98 km

Inne atrakcje w okolicy Uniwersytet Wrocławski

Ossolineum

Ossolineum

Wrocław

Odległość 190 m
Bazylika Św. Elżbiety

Bazylika Św. Elżbiety

Wrocław

Odległość 340 m
Ratusz we Wrocławiu

Ratusz we Wrocławiu

Wrocław

Odległość 500 m
Stare Miasto we Wrocławiu

Stare Miasto we Wrocławiu

Wrocław

Odległość 520 m