Atrakcja: Wieś Chochołów, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Chochołów, 34-513 Chochołów Atrakcje Małopolskie Ciekawe Miejsca Małopolskie

Średnia ocena


Opinie o Wieś Chochołów

Neurontine


Zaproponuj podobną atrakcję

Bardzo wyjątkowa i specyficzna wieś Chochołów położona nad Czarnym Dunajcem, zaledwie 17 km od zimowej stolicy Polski. Praktycznie niemożliwym jest znalezienie tutaj domu, który by nie był klasyczną góralską chałupą. Na całej długości drogi głównej stoją pięknie zachowane chaty, każda szczytem w kierunku ulicy. Dzięki temu zabiegowi zachował się tradycyjny układ wsi podhalańskiej.

Budynki posiadają bogate zdobienia, z charakterystycznym motywem zachodzącego słońca w zwieńczeniu szczytów budynku. Warty uwagi jest dom numer 24, pochodzi z końca XIX wieku. Zwany „chałupą z jednej jedli”, posiadający ścianę frontową z jednego ogromnego pnia jodłowego. W jednej z chat znajduje się Muzeum Powstania Chochołowskiego, które miało miejsce w 1846 roku.    

Adres

Chochołów
34-513 Chochołów
woj. Małopolskie( powiat nowotarski)

Współrzędne GPS

Lat: 49.367553Lng: 19.817449

boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-12

Amoxicillin Age Weight Restrictions

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-10

https://prednisonebuyon.com/ - buy prednisone cream

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-09

Generic Doxycycline Internet Website

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-08

https://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-04
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-04
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-30
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-25

Propecia A 10 Dias

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-24

http://buyzithromaxinf.com/ - zithromax ship to canada

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-24

Keflex And Anxiousness

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-22

https://buylasixshop.com/ - lasix iv

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-17

acheter cialis 5mg prix

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-16
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-16

levitra low blood pressure

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-12
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-11

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

bph cialis

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

bph cialis

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-10
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-09

http://buypropeciaon.com/ - finasteride buy online

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-09
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-31
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

On Line Stendra 100mg

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29

On Line Stendra 100mg

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29

https://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-29

https://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-29
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Wieś Chochołów

Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 14.44 km
Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 49.81 km
Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 69.21 km
Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 76.94 km

Restauracje w pobliżu Wieś Chochołów

Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 12.27 km
Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 77.26 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 271.87 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 277.09 km

Inne atrakcje w okolicy Wieś Chochołów

Gubałówka

Gubałówka

Zakopane

Odległość 10.85 km
Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska

49.266575 19.832963

Odległość 11.28 km
Sanktuarium na Krzeptówkach

Sanktuarium na Krzeptówkach

Zakopane

Odległość 11.95 km