Dodaj atrakcje, nocleg lub restauracje

Dodaj Atrakcje w Polsce

Polska to piękny kraj posiadający wiele ciekawych, wartych zobaczenia atrakcji turystycznych. W serwisie Atrakcje.info.PL zostały one podzielone na dwie kategorie: Atrakcje w Polsce darmowe, niekomercyjne - brak opłaty lub niewielka opłata symboliczna pobierana od turystów np. rynek, pomnik, parki przyrodnicze czy wszelkiego rodzaju zabytki i ciekawe miejsca niekomercyjne. Dodanie takiej atrakcji jest darmowe, i każdy użytkownik może zaproponować swoją ulubioną atrakcję, którą odwiedził i którą zna 100% za darmo. Serwis daje też możliwość dodawania atrakcji płatnych, komercyjnych np. gokarty, kręgielnie, parki linowe, paintball, imprezy i wydarzenia turystyczne czy różnego rodzaju obiekty sportowe. Dodać taki obiekt może każdy właściciel lub osoba odpowiedzialna za promocje i reklamę swojego biznesu w internecie. Przy dodawaniu atrakcji płatnej jest pobierana opłata abonamentowa według cennika. Atrakcja zostanie dodana po wpłacie za pośrednictwem internetowych przelewów online i ukaże się w serwisie na samej górze w swojej kategorii oraz na stronie głównej. Właściciel obiektu na swoim koncie otrzyma automatycznie, dostęp do statystyk swojego ogłoszenia takich jak: liczba wyświetleń, polubień oraz przekierowań na wskazany adres strony internetowej. Zapraszamy wszystkich właścicieli do współpracy i promocji swojego biznesu na łamach naszego portalu. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośredni poprzez formularz kontaktowy.

Dlaczego warto dodać płatną atrakcje w serwisie ?

 • Dostęp do statystyk w panelu klienta.
 • Atrakcja będzie wyświetlana również na stronach noclegów i restauracji.
 • Serwis odwiedza od 200 do 1000 osób dziennie, a jego popularność ciągle rośnie.
 • Dodanie atrakcji płatnej możliwe jest już od 20 zł!
 • Korzyści z dodania z pewnością wielokrotnie zrekompensują koszt.

Dodaj Nocleg w Polsce

Bardzo często podczas dłuższych wycieczek po Polsce decydujemy się na noclegi. Serwis Atrakcje.info.PL umożliwia turystom bardzo szybki i wygodny sposób odnalezienia noclegu w najbliższej okolicy atrakcji lub miejsc, których zwiedzanie zostało zaplanowane. Dodanie noclegu jest opcją dostępną tylko dla właścicieli obiektów noclegowych. Za dodanie obiektu noclegowego pobierana jest w serwisie opłata abonamentowa, której wysokość zależy od czasu trwania widoczności ogłoszenia. Po zalogowaniu w panelu użytkownika właściciele noclegów otrzymują darmowy dostęp do statystyk wyświetleń ogłoszenia, liczby wejść na stronę powiązaną WWW, kliknięć w opcję dodaj do ulubionych. Dodane ogłoszenie obiektu noclegowego pojawi się na samej górze w danej kategorii i na stronie głównej, bezpośrednio po dokonaniu opłaty za pośrednictwem automatycznych przelewów online. Dodatkowym atutem jest wyświetlanie się obiektów noclegowych bezpośrednio na atrakcjach i restauracjach począwszy od tych znajdujących się najbliżej do bardziej odległych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Dlaczego warto dodać nocleg w naszym serwisie ?

 • Dostęp do statystyk wyświetleń.
 • Państwa nocleg będzie dodatkowo wyświetlany na atrakcjach i restauracjach w sekcji "w pobliżu".
 • Serwis codziennie odwiedza od 200 do 1000 osób dziennie, a jego popularność ciągle rośnie.
 • Dodanie noclegu możliwe jest już od 40 zł!
 • Korzyści z dodania noclegu z pewnością wielokrotnie zrekompensują koszt dodania.

Dodaj Restauracje w Polsce

Podróże po Polsce zdecydowanie zwiększają apetyt, nie tylko na nowe ciekawe miejsca i wrażenia turystyczne ale również na pyszne posiłki i smaczne jedzenie którego w Polsce nie brakuje. Rozumiejąc to postanowiliśmy w serwisie Atrakcje.info.Pl uwzględnić również obiekty gastronomiczne naszego pięknego kraju. Dzięki temu każdy wygłodniały turysta będzie mógł w prosty i szybki sposób odnaleźć restauracje, pizzerie czy bar w najbliższej okolicy atrakcji lub miejsca noclegowego w którym planuje się zatrzymać. Zaoszczędzi to czas na szukaniu obiektów gastronomicznych na różnych stronach i pozwoli w szybki sposób zaplanować miejsce pysznego obiadu czy romantycznej kolacji. Serwis daje możliwość każdemu właścicielowi lub managerowi obiektu gastronomicznego na dodanie swojego miejsca do naszej bazy. Opłata abonamentowa zależna jest od długości trwania ogłoszenia. Szczegóły znajdziecie na stronie cennik. Po dodaniu i opłaceniu obiektu za pomocą elektronicznych płatności online, trafia on na samą górę w swojej kategorii i na stronę główną. Właściciel na swoim koncie otrzymuje darmowy wgląd w statystyki ogłoszenia takie jak: liczba wyświetleń, liczba polubień czy ilość wejść na stronę powiązaną WWW. Zapraszamy wszystkich właścicieli restauracji, kebabów, pizzerii, kawiarni czy barów do promocji swojego miejsca na naszej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Dlaczego warto dodać restauracje w naszym serwisie ?

 • Dostęp do statystyk wyświetleń.
 • Państwa restauracja będzie dodatkowo wyświetlany na atrakcjach i noclegach w sekcji "w pobliżu".
 • Serwis codziennie odwiedza od 200 do 1000 osób dziennie, a jego popularność ciągle rośnie.
 • Dodanie restauracji możliwe jest już od 40 zł!
 • Korzyści z dodania restauracji z pewnością wielokrotnie zrekompensują koszt dodania.