Dodaj i promuj atrakcje, noclegi i restauracje na stronie

Promuj swój biznez na Atrakcje.Info.PL

Promocja i reklama w internecie dla atrakcji, noclegów i restauracji to dobry i prosty sposób na dotarcie do potencjanlych klientów. Serwis Atrakcje.Info.Pl jest odwiedzany przez około 10 000 unikalnych użytkowników miesięcznie. Nie jest to tak dużo jak w najpopularniejszych serwisach turystycznych w Polsce, jednak koszt promocji na naszej stronie jest dużo niższy, a Państwa wpis zostaje o wiele lepiej wyeksponowany na stronie. W popularnych serwisach Państwa ogłoszenie zostaje dodane (bez wykupienia dodatkowej promocji), gdzieś daleko na kolejną podstonę, przez co jest mało widoczne dla odwiedzających. U nas otrzymujecie automatycznie tuż po dodaniu wpisu, dodatkową, darmową promocję na stronie głównej. Państwa wpis będzie też wyświetlany na samej górze w swojej kategorii bez dodatkowych opłat! Dodatkowo zupełnie za darmo obiekt zostaje automatycznie wyświetlany jako propozycja atrakcji, noclegu lub restauracji na trzech pod-stronach (atrakcje, noclegi, restauracje) jako proponowane obiekty znajdujące się w pobliżu.


Dodaj Atrakcje Turystyczną z Polski

Polska to piękny kraj posiadający wiele ciekawych, wartych zobaczenia atrakcji turystycznych. W serwisie Atrakcje.info.PL zostały one podzielone na dwie kategorie: Atrakcje w Polsce darmowe, niekomercyjne - brak opłaty lub niewielka opłata symboliczna pobierana od turystów np. rynek, pomnik, parki przyrodnicze czy wszelkiego rodzaju zabytki i ciekawe miejsca niekomercyjne. Dodanie takiej atrakcji jest darmowe, i każdy użytkownik może zaproponować swoją ulubioną atrakcję, którą odwiedził i którą zna 100% za darmo. Serwis daje też możliwość dodawania atrakcji płatnych, komercyjnych np. gokarty, kręgielnie, parki linowe, paintball, imprezy i wydarzenia turystyczne czy różnego rodzaju obiekty sportowe. Dodać taki obiekt może każdy właściciel lub osoba odpowiedzialna za promocje i reklamę swojego biznesu w internecie. Przy dodawaniu atrakcji płatnej jest pobierana opłata abonamentowa według cennika. Atrakcja zostanie dodana po wpłacie za pośrednictwem internetowych przelewów online i ukaże się w serwisie na samej górze w swojej kategorii oraz na stronie głównej. Właściciel obiektu na swoim koncie otrzyma automatycznie, dostęp do statystyk swojego ogłoszenia takich jak: liczba wyświetleń, polubień oraz przekierowań na wskazany adres strony internetowej. Zapraszamy wszystkich właścicieli do współpracy i promocji swojego biznesu na łamach naszego portalu. W przypadku pytań prosimy o kontakt bezpośredni poprzez formularz kontaktowy.

Dlaczego warto dodać płatną atrakcje w serwisie i ją promować ?

 • Uzyskasz dostęp do statystyk wyświetleń atrakcji w Twoim panelu klienta.
 • Atrakcja będzie wyświetlana również na stronach noclegów i restauracji w sekcji "w pobliżu" oraz na stronie głównej.
 • Dzięki nam możesz dotrzeć do ponad 10 000 nowych osób miesięcznie, która przegląda Atrakcje.Info.PL
 • Dodanie atrakcji płatnej możliwe jest już od 9 zł!
 • Teraz przy dodaniu atrakcji w opcji na cały rok (koszt tylko 25 zł) darmowa promocja na Facebooku gratis!


Promowanie Noclegu, Hotelu, Pensjonatu

Bardzo często podczas dłuższych wycieczek po Polsce decydujemy się na noclegi. Serwis Atrakcje.info.PL umożliwia turystom bardzo szybki i wygodny sposób odnalezienia noclegu w najbliższej okolicy atrakcji lub miejsc, których zwiedzanie zostało zaplanowane. Dodanie noclegu jest opcją dostępną tylko dla właścicieli obiektów noclegowych. Za promowanie obiektu noclegowego pobierana jest w serwisie opłata abonamentowa, której wysokość zależy od czasu trwania widoczności ogłoszenia. Po zalogowaniu w panelu użytkownika właściciele noclegów otrzymują darmowy dostęp do statystyk wyświetleń ogłoszenia, liczby wejść na stronę powiązaną WWW oraz kliknięć w opcję dodaj do ulubionych. Promowane ogłoszenie obiektu noclegowego pojawi się na samej górze w danej kategorii oraz na stronie głównej, bezpośrednio po dokonaniu opłaty za pośrednictwem automatycznych przelewów online. Dodatkowym atutem jest wyświetlanie się obiektów noclegowych na stronach atrakcji oraz restauracji w sekcji "w pobliżu" dzięki czemu Twój nocleg jest dodatkowo promowany i zwiększa się jego widoczność. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Dlaczego warto promować nocleg w naszym serwisie ?

 • Dostęp do statystyk wyświetleń noclegu w Twoim panelu klienta.
 • Nocleg będzie dodatkowo wyświetlany na atrakcjach i restauracjach w sekcji "w pobliżu" oraz na stronie głównej.
 • Dzięki nam możesz dotrzeć do ponad 10 000 nowych osób miesięcznie, która przegląda Atrakcje.Info.PL
 • Dodanie noclegu możliwe jest już od 9 zł!
 • Teraz przy dodaniu noclegu w opcji na cały rok (koszt tylko 25 zł) darmowa promocja na Facebooku gratis!

Promowanie Restauracji, Baru, Pizzeri, Kebabu

Podróże po Polsce zdecydowanie zwiększają apetyt, nie tylko na nowe ciekawe miejsca i wrażenia turystyczne ale również na pyszne posiłki i smaczne jedzenie którego w Polsce nie brakuje. Rozumiejąc to postanowiliśmy w serwisie Atrakcje.info.Pl uwzględnić również obiekty gastronomiczne naszego pięknego kraju. Dzięki temu każdy wygłodniały turysta będzie mógł w prosty i szybki sposób odnaleźć restauracje, pizzerie czy bar w najbliższej okolicy atrakcji lub miejsca noclegowego w którym planuje się zatrzymać. Zaoszczędzi to czas na szukaniu obiektów gastronomicznych na różnych stronach i pozwoli w szybki sposób zaplanować miejsce pysznego obiadu czy romantycznej kolacji. Serwis daje możliwość każdemu właścicielowi lub managerowi obiektu gastronomicznego na dodanie i promowanie swojego obiektu gastronomicznego na naszej stronie. Opłata abonamentowa zależna jest od długości trwania ogłoszenia i promocji. Szczegóły znajdziecie na stronie cennik. Po dodaniu i opłaceniu obiektu za pomocą elektronicznych płatności online, trafia on na samą górę w swojej kategorii i na stronę główną. Właściciel na swoim koncie otrzymuje darmowy wgląd w statystyki ogłoszenia takie jak: liczba wyświetleń, liczba polubień czy ilość wejść na stronę powiązaną WWW. Zapraszamy wszystkich właścicieli restauracji, kebabów, pizzerii, kawiarni czy barów do promocji swojego miejsca na naszej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Dlaczego warto promować restauracje w naszym serwisie ?

 • Dostęp do statystyk wyświetleń obiektu w Twoim panelu klienta.
 • Obiekt będzie wyświetlany i promowany na atrakcjach i noclegach w sekcji "w pobliżu" oraz na stronie głównej.
 • Dzięki nam możesz dotrzeć do ponad 10 000 nowych osób miesięcznie, która przegląda Atrakcje.Info.PL
 • Promowaie restauracji możliwe jest już od 9 zł!
 • Teraz przy dodaniu obiektu na cały rok (koszt tylko 25 zł) darmowa promocja na Facebooku gratis!