Reklama i promocja na naszej stronie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani reklamą / współpracą z naszym serwisie uprzejmie prosimy o wiadomość poprzez zakładkę kontakt. Zapewniamy, że odpiszemy na każdy otrzymany przez Państwa email.

Promocja poprzez dodanie obiektu na naszą stronę jest możliwa w każdej chwili poprzez stronę dodaj. Znajdziecie tam też Państwo wszystkie potrzebne informacje. Obiekt będzie widoczny dopiero po opłaceniu jego widoczności na okres do wyboru od 3 do 12 miesięcy. 

Serwis turystyczno-gastronomiczny atrakcje.info.pl jest odwiedzany obecnie miesięcznie przez około 10 000 unikalnych użytkowników. Nie jest to tak dużo jak przy najbardziej popularnych serwisach na polskim rynku, jednak ze względu na niski koszt promocji napewno warto się zainteresować płatnym wykupieniem widoczności Państwa obiektu na naszej stronie. Dzięki dobremu wyeksponowaniu Państwa wpisu w serwisie (nowy wpis zawsze trafia na samą górę w swoiej kategorii oraz na stronę główną) możecie dotrzeć do sporej grupy odbiorców i zyskać nowych klientów. W popularnych portalach koszt dodania jest zdecydowanie wyższy i bez dodatkowej promocji (co wiąże się z dodatkowymi opłatami)  Państwa wpis ląduje gdzieś daleko na dalsze strony co nie sprawia, że jest on tak dobrze widoczny dla odwiedzających jak u nas. 

Aktualne ceny za dodanie nowego wpisu oraz promocję płatnej atrakcji, noclegu lub restauracji znajdują się na stronie cennik. Brak ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat. W razie pytań, prosimy o kontakt tutaj. Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.