Atrakcja: Kalwaria Zebrzydowska, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Bernardyńska 46, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska Atrakcje Małopolskie Zabytki Małopolskie

Średnia ocena


Opinie o Kalwaria Zebrzydowska

kamagra en espana


Zaproponuj podobną atrakcję

Wpisany na listę UNESCO Zespół Kulturowo – Krajobrazowy Klasztoru i Parku Pielgrzymkowego oo. Bernardynów, czyli Kalwaria Zebrzydowska. Jest to jedno z najważniejszych sanktuariów i ośrodków pielgrzymkowych w Polsce. Jako wybitne dzieło wczesnego baroku powstało w 1602 roku, zaliczane jest do najciekawszych założeń krajobrazowo – architektonicznych. Sanktuarium Kalwaryjskie tworzą: Bazylika Matki Bożej Anielskiej, klasztor Bernardynów oraz niepowtarzalny pod względem architektonicznym zespół kościółków, kaplic, kapliczek, figur i mostów nazywanych Dróżkami Kalwaryjskimi (symbolizują jerozolimską Drogę Krzyżową). Wielką świętością sanktuarium jest słynący wieloma łaskami Cudowny Obraz Matki Bożej Kalwaryjskiej, który trafił tutaj w 1641 roku.  

Adres

Bernardyńska 46
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
woj. Małopolskie( powiat wadowicki)

Współrzędne GPS

Lat: 49.8602129Lng: 19.67158

kamagra en espana

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-11

http://buyneurontine.com/ - side effects of gabapentin

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-09

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-09
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-08
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-08

viagra comprar precio

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-05

Propecia Mental Side Effects Noticed

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-25
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-24

Substitute For Zithromax

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-24

https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-23
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-23
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-22

Kamagra Review Forum

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-19

http://buystromectolon.com/ - durvet ivermectin

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-11

Levitra Bustine

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-11

Water Pill Online Purchase

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-11

Water Pill Online Purchase

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-11

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

http://buypropeciaon.com/ - will propecia work on hairline

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

http://buypropeciaon.com/ - will propecia work on hairline

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-05

Acyclovir Online Us 800mg

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Acyclovir Online Us 800mg

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Acyclovir Online Us 800mg

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Acyclovir Online Us 800mg

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Kalwaria Zebrzydowska

Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 28.59 km
Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 50.27 km
Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 67.1 km
Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 76.72 km

Restauracje w pobliżu Kalwaria Zebrzydowska

Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 29.1 km
Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 65.61 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 216.28 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 232.8 km

Inne atrakcje w okolicy Kalwaria Zebrzydowska

Dom Rodzinny Jana Pawła II

Dom Rodzinny Jana Pawła II

Wadowice

Odległość 12.99 km
Bazylika w Wadowicach

Bazylika w Wadowicach

Wadowice

Odległość 13.01 km
Zamek w Suchej Beskidzkiej

Zamek w Suchej Beskidzkiej

Sucha Beskidzka

Odległość 13.63 km
Opactwo w Tyńcu

Opactwo w Tyńcu

Kraków

Odległość 20.01 km