Atrakcja: Kościół Mariacki, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

plac Mariacki 5, 31-042 Kraków Atrakcje Kraków Zabytki Kraków

Średnia ocena


Opinie o Kościół Mariacki

Clomid Et Anovulation


Zaproponuj podobną atrakcję
Kościół Mariacki w Krakowie to jeden z wielu zabytków miasta Kraków koniecznych do zobaczenia i zwiedzenia. Ta gotycka świątynia ufondowana przez krakowskich mieszczan została zbudowana w 1222 roku i stała się odrazu wizytówką miasta. Oprócz ciekawego wyglądu zewnętrznego, świątynia posiada piękny ołtarz wykonany z lipowego drewna. Był on rzeźbiony przez samego Wita Stwosza w ciągu 12 lat (1477-1489). Na ołtarzu znajduje się w sumie 200 złoconych i polichromowanych figur. Oprócz ołtarzu w katedrze znajdują się również zabytkowe dzieła Jana Matejki. 

Adres

plac Mariacki 5
31-042 Kraków
woj. Małopolskie( powiat krakowski)

Współrzędne GPS

Lat: 50.06142Lng: 19.9400549

Clomid Et Anovulation

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-24

cheapest price for cialis

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-22

http://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-20

Online Propecia 1 Mg

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-18
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-17

Diazepam Online Uk

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-17
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-16
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil lupus weight loss

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-15

https://buystromectolon.com/ - Stromectol

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14

Cialis Kaufen Internet

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-11
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-08
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-29
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Toronto Drug Stor

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Toronto Drug Stor

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-29
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-29

Cialis 5mg Avaliable On Line Purchase

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Cialis 5mg Avaliable On Line Purchase

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-29
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Kościół Mariacki

Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 900 m
Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 77.24 km
Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 81.29 km
Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 85.78 km

Restauracje w pobliżu Kościół Mariacki

Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 410 m
Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 84.86 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 197.03 km
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe

Lublin

Odległość 227.15 km

Inne atrakcje w okolicy Kościół Mariacki

Podziemia Rynku w Krakowie

Podziemia Rynku w Krakowie

Kraków

Odległość 180 m
Sukiennice w Krakowie

Sukiennice w Krakowie

Kraków

Odległość 200 m
Rynek Główny w Krakowie

Rynek Główny w Krakowie

Kraków

Odległość 230 m
Park Planty w Krakowie

Park Planty w Krakowie

Kraków

Odległość 240 m