Atrakcja: Muzeum Rolnictwa, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Pałacowa 5 , 18-230 Ciechanowiec Atrakcje Podlaskie Muzea Podlaskie

Średnia ocena


Opinie o Muzeum Rolnictwa

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone


Zaproponuj podobną atrakcję
Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu znajduje się w XIX - wiecznym pałacu rodziny Starzeńskich, na prawym brzegu rzeki Nurzec, nad meandrującą rzeczką Rałką. Owe muzeum powstałe w 1962 roku zajmuje 26 ha powierzchni. Jest jednym z dwóch muzeów poświęconych tematyce rolniczej. Można tutaj podziwiać ponad 27 tys. eksponatów, które podzielono na dziewięć działów muzealnych. Najsłynniejszym z nich jest Skansen Mazowiecko - Podlaski, który obejmuje 44 drewniane budowle z okresu od XVIII do XX wieku. Prezentują one swoje oryginalne wnętrza.

Na szczególne zainteresowanie zasługuje działający młyn wodny pochodzący z XIX wieku, dworek myśliwski, pasieka składająca się  z ponad 30 uli oraz wędzarnia dworska. Muzealne punkty tego muzeum znajdują się w Drewnowie - zagroda młynarza, Dąbrowie Łazach - wiatrak, Winnie Chroły - szkoła wiejska. Muzeum Rolnictwa posiada najliczniejszą w Polsce kolekcję muzealną lokomobil parowych oraz ciągówek i ciągników. Obiekt ten organizuje imprezy cykliczne, np.: Jarmark Św. Wojciecha lub Niedzielę Palmową.  

Adres

Pałacowa 5
18-230 Ciechanowiec
woj. Podlaskie( powiat wysokomazowiecki)

Współrzędne GPS

Lat: 52.6825629Lng: 22.484838

Kontakt

Tel+48 86 277 13 28
Fax+48 86 277 38 57

W internecie

Mail: Pokaż
www.muzeumrolnictwa.pl

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-08
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-05

https://buyneurontine.com/ - gabapentin dog

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-02

medicamento cialis contraindicaciones

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-01

Pharmacie Cialis Levitra

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-24

https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-22
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-19
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-18

Discount For Celebrex

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-17

Pentagesic

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-16

http://buylasixshop.com/ - 100 mg lasix from canada

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-16
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-15

cialis kick in time

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-15

https://buystromectolon.com/ - stromectol for sale

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-14

Baclofene Batel

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

https://buypropeciaon.com/ - propecia buy

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buypropeciaon.com/ - propecia buy

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-01
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-01
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-29
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Priligy Clinical Trials

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Priligy Clinical Trials

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Buy Viagra Without Prescription'

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Buy Viagra Without Prescription'

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Buy Viagra Without Prescription'

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Buy Viagra Without Prescription'

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

comprar cialis soft tabs

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-28

comprar cialis soft tabs

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-28

comprar cialis soft tabs

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-28

comprar cialis soft tabs

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-28

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

http://buysildenshop.com/ - viagra advertising

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

http://buysildenshop.com/ - viagra advertising

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

http://buysildenshop.com/ - viagra advertising

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

http://buysildenshop.com/ - viagra advertising

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Muzeum Rolnictwa

 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 112.35 km
Gumipokoje Augustów

Gumipokoje Augustów

Augustów

Odległość 134.07 km
Pensjonat Hubertus

Pensjonat Hubertus

Kosewo

Odległość 147.31 km
Apartament Studio

Apartament Studio

Kazimierz Dolny

Odległość 155.93 km

Restauracje w pobliżu Muzeum Rolnictwa

Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 112.96 km
Sport Bar Mikołajki

Sport Bar Mikołajki

Mikołajki

Odległość 138.36 km
Piccante Kebab

Piccante Kebab

Lublin

Odległość 156.96 km
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe

Lublin

Odległość 159.66 km

Inne atrakcje w okolicy Muzeum Rolnictwa

Pałac Ossolińskich w Sterdyni

Pałac Ossolińskich w Sterdyni

Sterdyń

Odległość 16.75 km
Muzeum Walki i Męczeństwa

Muzeum Walki i Męczeństwa

Kosów Lacki

Odległość 29.54 km
Pałac w Starejwsi

Pałac w Starejwsi

Węgrów

Odległość 44.26 km
Dom Gdański w Węgrowie

Dom Gdański w Węgrowie

Węgrów

Odległość 44.57 km