Atrakcja: Ratusz w Opolu, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Rynek, 45-015 Opole Atrakcje Opole Zabytki Opole

Średnia ocena


Opinie o Ratusz w Opolu

Preis Cialis 20 buy liquid cialis online


Zaproponuj podobną atrakcję
Ratusz w Opolu został wzniesiony w 1864 roku, na wzór pałacu Vecchio (Florencja), w stylu neorenesansowym. W lipcu 1934 roku miała miejsce wielka tragedia. Potężny huk, a następnie sypiące się cegły i tynk zwróciły uwagę mieszkańców Opola. Po opadnięciu tumanów kurzu okazało się, że wieża na ratuszu runęła. To jedyna taka katastrofa budowlana w dziejach Opola. Z czasem odbudowano wieżę, jednak bezpowrotnemu zniszczeniu uległo zabytkowe wnętrze ratusza. Obecnie w budynku mieści się gabinet prezydenta Opola oraz siedziba władz miasta.

Adres

Rynek
45-015 Opole
woj. Opolskie( Opole)

Współrzędne GPS

Lat: 50.668476Lng: 17.922506

Preis Cialis 20 buy liquid cialis online

Pychoaday@xxxxxxxx.xxx 2021-11-22
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-12

40mg Tadalafil

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-12
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-11

cialis generic discount

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-10

Priligy Mexico

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-10
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-11-07

Keflex Substutions

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-05

Isotretinoin Order Now Free Consultation

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-03
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-03
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-03

Propecia Merck Active Ingredient

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-02

Kamagra Pills Review

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-12
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-10
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-06

Cheap Pain Pills Online

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-05

http://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-04

Cialis Billig

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-24

Buy Real Viagra And Cialis

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-22
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-19

http://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-19

http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-19

https://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-18

https://buystromectolon.com/ - Stromectol

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-11
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-11

Cipro Mail Order

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

http://buypropeciaon.com/ - propecia cost walmart

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

http://buypropeciaon.com/ - propecia cost walmart

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30

http://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Ratusz w Opolu

Hotel Orbis Wrocław

Hotel Orbis Wrocław

Wrocław

Odległość 79.07 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 103.86 km
Pensjonat Miranda

Pensjonat Miranda

Polanica Zdrój

Odległość 103.76 km
Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 132.15 km

Restauracje w pobliżu Ratusz w Opolu

Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 79.49 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 79.6 km
Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 158.26 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 160.39 km

Inne atrakcje w okolicy Ratusz w Opolu

Rynek Opole

Rynek Opole

Opole

Odległość 70 m
Wieża Piastowska w Opolu

Wieża Piastowska w Opolu

Opole

Odległość 250 m
Kościół Świętego Krzyża

Kościół Świętego Krzyża

Opole

Odległość 260 m
Wzgórze Uniwersyteckie Opole

Wzgórze Uniwersyteckie Opole

Opole

Odległość 260 m