Atrakcja: Tężnia Solankowa, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Aleja Jordana 1, 34-700 Rabka-Zdrój Atrakcje Rabka-Zdrój Inne Atrakcje Rabka-Zdrój

Średnia ocena


Opinie o Tężnia Solankowa

Prednisone


Zaproponuj podobną atrakcję
Tężnia Solankowa w Rabce-Zdrój to obiekt leczniczy składający się z drewnianej tężni oraz pijalni wód. Tężnia umożliwia inhalację aerozolem solankowym. Inhalacja i woda wpływa korzystnie na układ oddechowy, pomagają w alegriach i w ogólnym wyczerpaniu. Polecana jest palaczom, osobom pracującym w zapyleniu oraz wszystkim, którzy pracują głosem. 

Adres

Aleja Jordana 1
34-700 Rabka-Zdrój
woj. Małopolskie( powiat nowotarski)

Współrzędne GPS

Lat: 49.6073479Lng: 19.957033

staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-16

pastillas como el viagra

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-15

Kamagra Per Nachnahme

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-13
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-11

Rogaine

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-11-09
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-06
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-06
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-05

discount cialis prices

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-04

cialis tiene efectos secundarios

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-04
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-04
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-11-03
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-03

Zithromax For Tooth Infection

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-02

does tadalafil occur in nature

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-01

http://buyneurontine.com/ - is gabapentin a narcotic

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-10

Meds From Mexico

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-07
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-05

Viagra Price

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-21
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-21

http://buyzithromaxinf.com/ - buy zithromax online us

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-20
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-20

Order Online Stendra

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-17

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-14

Viagra Testen Kostenlos

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-11
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-06
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-05
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-04
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-04

Priligy Precio 2013

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-30

Priligy Precio 2013

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-30

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Tężnia Solankowa

Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 35.28 km
Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 44.06 km
Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 49.88 km
Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 68.84 km

Restauracje w pobliżu Tężnia Solankowa

Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 34.37 km
Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 50.12 km
Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 246.89 km
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe

Lublin

Odległość 259.51 km

Inne atrakcje w okolicy Tężnia Solankowa

Muzeum Władysława Orkana

Muzeum Władysława Orkana

Rabka Zdrój

Odległość 860 m
Skansen Taboru Kolejowego

Skansen Taboru Kolejowego

Chabówka

Odległość 2.63 km
Gorczański Park Narodowy

Gorczański Park Narodowy

Niedźwiedź

Odległość 13.26 km
Ratusz Nowy Targ

Ratusz Nowy Targ

Nowy Targ

Odległość 14.92 km