Atrakcja: Ulica Piotrkowska, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Ulica Piotrkowska 17, 90-407 Łódź Atrakcje Łódź Ciekawe Miejsca Łódź

Średnia ocena


Opinie o Ulica Piotrkowska

Cialis Y Similares buy cialis and viagra online


Zaproponuj podobną atrakcję
Ulica Piotrkowska w Łodzi to przykład największej w Polsce zachowanej architektury secesyjnej. Wzdłuż ulicy znajdziecie wiele sklepów, kawiarni i restauracji, jest to najdłuższa ulica handlowa w Europie. Ulica Piotrkowska stanowiła od pradawnych czasów centralną część Łodzi. Wokół niej koncentrowało się życie i powstawały kolejne budynki. Obecnie ulica została częściowo przekształcona w deptak i zrobiono z niej coś na wzór rynku czy starówki z licznymi ogródkami piwnymi i bazarami. 

Na ulicy znajdziemy dużo zabytkowych kamienic, pałaców i kościołów. Dla przykładu można wymienić: 
  • kościół Zesłania Ducha Świętego,
  • kamienica Antoniego Engela,
  • pałac braci Karola i Emila Steinertów i wiele innych zabytkowych budynków.

Na Ulicy Piotrkowskiej trwają ciągle prace mające na celu odnowienie i rewitalizacje jak największej liczby budynków. Stanowi ona wizytyówke i niepodważalną atrakcję Łodzi i Polski.

Adres

Ulica Piotrkowska 17
90-407 Łódź
woj. Łódzkie( Łódź)

Współrzędne GPS

Lat: 51.774054Lng: 19.454992

Cialis Y Similares buy cialis and viagra online

Pychoaday@xxxxxxxx.xxx 2021-11-22
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-16

levitra sin receta madrid

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-14

Cephalexin Dog Skin Infection

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-13

Buy Cialis 100mg Online 468

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-11-09
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-09
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-09

todo sobre el viagra

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-08

Cytotec Online Pharmacies

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-08
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-11-06

Which Erectile Drug Is The Cheapest

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-05
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-02
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-02

comprar cialis cuiaba

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-01
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-10-30

Online Pharmacy With Overnight Delivery

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-11

https://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-07
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-05
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-02

https://buyplaquenilcv.com/ - stopping plaquenil abruptly

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-26

Cialis Cuanto Cuesta En Espana

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-26

https://buylasixshop.com/ - what is furosemide

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-21
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-19

Fluoxetine Fluoxetinum

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-17

Strep Throat 200ml Of Amoxicillin

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-17
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-16

https://buystromectolon.com/ - Stromectol

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-12

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-12

https://buypropeciaon.com/ - propecia 5mg

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-10
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-09

Keflex Milk

encasse@xxxxxx.xxx 2021-09-08

Acticin Website By Money Order Pharmacy

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

Acticin Website By Money Order Pharmacy

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-31
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30

order cialis online

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29

order cialis online

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-29
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-29
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-29

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Ulica Piotrkowska

Helenówek Noclegi

Helenówek Noclegi

Łódź

Odległość 6.36 km
 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 117.43 km
Sanatorium Łączność

Sanatorium Łączność

Ciechocinek

Odległość 131.32 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 161.93 km

Restauracje w pobliżu Ulica Piotrkowska

Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 6.91 km
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 117.09 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 183.3 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 183.46 km

Inne atrakcje w okolicy Ulica Piotrkowska

Pałac Izraela Poznańskiego

Pałac Izraela Poznańskiego

Łódź

Odległość 580 m
Planetarium EC1 w Łodzi

Planetarium EC1 w Łodzi

Łódź

Odległość 1.25 km
Muzeum Animacji SE-MA-FOR

Muzeum Animacji SE-MA-FOR

Łódź

Odległość 3.5 km
Świątynia w  Brzezinach

Świątynia w Brzezinach

Brzeziny

Odległość 19.96 km