Atrakcja: Hala Ludowa, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Wystawowa 1 , 51-618 Wrocław Atrakcje Wrocław Zabytki Wrocław

Średnia ocena


Opinie o Hala Ludowa

Female Cialis Samples


Zaproponuj podobną atrakcję
Oryginalnym zabytkiem Wrocławia jest niewątpliwie Hala Ludowa. W czasach niemieckich nazywana była Halą Stulecia.
Powstała według projektu Maksa Berga w 1913 roku. Prezentuje styl ekspresjonistyczny. Była on pierwszą na świecie tak dużą konstrukcją z żelbetonu.

Hala Ludowa jest owalną budowlą o 130 m średnicy oraz o 42 m wysokości. Kopuła, która ją przykrywa jest jedną z największych w Europie - posiada 65 m średnicy. Wewnątrz znajduje się 6 tys. miejsc siedzących.

W 1948 roku tuż obok hali postawiono iglicę sięgającą 96 m. Symbolizowała ona Ziemie Odzyskane.   
W 2006 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Będąc w okolicy warto również zobaczyć Pergolę z Fontanną Multimedialną oraz Ogród Japoński. 

Adres

Wystawowa 1
51-618 Wrocław
woj. Dolnośląskie( Wrocław)

Współrzędne GPS

Lat: 51.10718Lng: 17.076364

Kontakt

Tel+48 71 347 51 50
Fax+48 71 348 68 51

W internecie

Mail: Pokaż
www.halastulecia.pl

Female Cialis Samples

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-11

https://buyneurontine.com/ - gabapentin does

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-11

https://prednisonebuyon.com/ - durezol vs prednisolone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-09
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-08

cialis australia

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-05
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-01

Adderall And Amoxicillin

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-30

http://buyzithromaxinf.com/ - side effects of zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-24
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-23

http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-20

Cialis Online Originale

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-20

Levitra Funciona

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-20
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-17
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buystromectolon.com/ - Stromectol

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-10
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-10

http://buypropeciaon.com/ - propecia walmart

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

http://buypropeciaon.com/ - propecia walmart

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-09
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-05
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-31
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-31

genericos viagra espanol

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

genericos viagra espanol

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-27
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-27
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-27
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Hala Ludowa

Hotel Orbis Wrocław

Hotel Orbis Wrocław

Wrocław

Odległość 3.76 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 40.83 km
Pensjonat Miranda

Pensjonat Miranda

Polanica Zdrój

Odległość 87.71 km
Zającówka Szklarska Poręba

Zającówka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Odległość 113.48 km

Restauracje w pobliżu Hala Ludowa

Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 3.14 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 3.16 km
Cukiernia Słodkie Klimaty

Cukiernia Słodkie Klimaty

Szklarska Poręba

Odległość 113.41 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 148.87 km

Inne atrakcje w okolicy Hala Ludowa

Fontanna Wrocławska

Fontanna Wrocławska

Wrocław

Odległość 190 m
Ogród Japoński

Ogród Japoński

Wrocław

Odległość 400 m
Park Szczytnicki

Park Szczytnicki

Wrocław

Odległość 760 m
Hydropolis we Wrocławiu

Hydropolis we Wrocławiu

Wrocław

Odległość 1.38 km