Atrakcja: Jezioro Nidzkie, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

, 12-220 Ruciane-Nida Atrakcje Ruciane-Nida Atrakcje Przyrodnicze Ruciane-Nida

Średnia ocena


Opinie o Jezioro Nidzkie

5mg Cialis buy cialis online forum


Zaproponuj podobną atrakcję
Ruciane-Nida leży obok jednego z najdzikszych mazurskich jezior o nazwie Jezioro Nidzkie. Posiada ono aż 68 kilometrową linię brzegową, w całości otoczoną lasem puszczy Piskiej, a jego głębokość dochodzi do 24 metrów. Jest to wspaniałe miejsce dla wszystkich, którzy lubią pływać kajakiem i żeglować. To właśnie z tego jeziora zaczyna się szlak kajakowy, którego kierunek wytycza rzeczka Nidka. W miejscowości Ruciane-Nida znajdziemy wiele restauracji oraz miejsc noclegowych co sprawia, iż jest to dobry punkt wypadowy również na inne mazurskie jeziora.

Adres


12-220 Ruciane-Nida
woj. Warmińsko-mazurskie( powiat piski)

Współrzędne GPS

Lat: 53.635528Lng: 21.540575

Pychoaday@xxxxxxxx.xxx 2021-11-21

Kamagra Estados Unidos

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-14

Come Comprare Cialis Senza Ricetta

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-13

Propecia Dha

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-12
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-12

Viagra Overseas

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-12
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-10
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-08

Propecia Free Trial

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-07
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-06

What Does Keflex Do

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-06
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-11-05

cialis duree d'action

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-05

viagra donde comprar

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-03
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-02
crythig@xxxxxx.xxx 2021-10-30

Purple Pharmacy Mexico Price List

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-11

Direct On Line Fluoxetine Get Internet Overseas Shop

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-11

https://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-08
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-01
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-23

http://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-22
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-22

comprar viagra

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-21

http://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-19

https://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil cost walmart

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-19
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

Comprar Viagra Contrareembolso En Espana

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-11

Buy Predisone

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

Buy Predisone

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-10
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-09
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

cialis and joint pains

encasse@xxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buytadalafshop.com/ - buy viagra and cialis online

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

https://buytadalafshop.com/ - buy viagra and cialis online

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

https://buysildenshop.com/ - impotence viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-30

https://buysildenshop.com/ - impotence viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-28

Krótki opis obiektu - masa żaglówek, masa rozwrzeszczanej pijanej tłuszczy i totalny brak spokoju.

1000tygrys@xxxxx.xxx 2018-07-09

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Jezioro Nidzkie

Pensjonat Hubertus

Pensjonat Hubertus

Kosewo

Odległość 24.18 km
Gumipokoje Augustów

Gumipokoje Augustów

Augustów

Odległość 97.33 km
 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 160.61 km
Sanatorium Łączność

Sanatorium Łączność

Ciechocinek

Odległość 201.01 km

Restauracje w pobliżu Jezioro Nidzkie

Sport Bar Mikołajki

Sport Bar Mikołajki

Mikołajki

Odległość 18.57 km
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 163.72 km
Restauracja Kos

Restauracja Kos

Gdańsk

Odległość 204.94 km
Tawerna Orłowska

Tawerna Orłowska

Gdynia

Odległość 215.79 km

Inne atrakcje w okolicy Jezioro Nidzkie

Puszcza Piska

Puszcza Piska

53.63772 21.569113

Odległość 1.9 km
Jezioro Śniardwy

Jezioro Śniardwy

Mikołajki

Odległość 15.26 km
Kraina Jezior Mazurskich

Kraina Jezior Mazurskich

Pisz

Odległość 15.76 km
Wieża Ciśnień w Piszu

Wieża Ciśnień w Piszu

Pisz

Odległość 16.87 km

Użytkownicy portalu, którzy tutaj byli i dodali komentarze do atrakcji Jezioro Nidzkie (1)