Atrakcja: Przystań Jachtowa, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Kowalska 3, 11-730 Mikołajki Atrakcje Mikołajki Ciekawe Miejsca Mikołajki

Średnia ocena


Opinie o Przystań Jachtowa

Urolosin O Propecia


Zaproponuj podobną atrakcję
Mikołajki dzięki korzystnemu położeniu, przy mazurskich jeziorach i w pięknej okolicy stały się żeglarską stolicą Polski i ciekawą atrakcją na Mazurach. Przystań jachtowa to wspaniałe miejsce do spacerów, podziwiania pięknych jachtów i wypożyczenia sprzętu dla wszystkich turystów, którzy lubią aktywnie spędzać swój wolny czas. Infrastruktura, liczne restauracje oraz miejsca gdzie można przenocować tworzą w tym miejscu wioskę żeglarską, która tętni życiem zwłaszcza w ciepłe słoneczne dni.

Adres

Kowalska 3
11-730 Mikołajki
woj. Warmińsko-mazurskie( powiat mrągowski)

Współrzędne GPS

Lat: 53.799237Lng: 21.573433

Urolosin O Propecia

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-16
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-14
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-13

Propecia O Aminexil

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-11
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-11-09
crythig@xxxxxx.xxx 2021-11-08
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-07
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-03

cialis how often

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-02
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-02

Propecia Finasteride Cost

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-01

kamagra 100mg

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-10-29
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-11
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-06

https://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-05

Buy Amoxicillin At Pet Store

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-04

http://buyneurontine.com/ - neurontine side effects mimic huntingtons

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-03

Amoxicillin Ulcers

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-09-30
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-25

Durer Plus Longtemps Chambres

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-21
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-20

Propecia Barcelona

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-20

Kamagra Fast

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-19

http://buylasixshop.com/ - lasix contraindications

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-17

https://buystromectolon.com/ - stromectol tablete

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-12
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-09
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-09
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-08
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

Propecia Dose Testicular Pain

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-05

https://buypropeciaon.com/ - propecia results after 3 months

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-04

https://buypropeciaon.com/ - propecia results after 3 months

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-04

Tamoxifen Citrate Buy Online

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-29

Tamoxifen Citrate Buy Online

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-29

http://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-29

http://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-29

cialis brand price

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

cialis brand price

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

cialis brand price

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

cialis brand price

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Przystań Jachtowa

Pensjonat Hubertus

Pensjonat Hubertus

Kosewo

Odległość 12.83 km
Gumipokoje Augustów

Gumipokoje Augustów

Augustów

Odległość 92.15 km
 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 178.84 km
Hotel Hilton Gdańsk

Hotel Hilton Gdańsk

Gdańsk

Odległość 199.92 km

Restauracje w pobliżu Przystań Jachtowa

Sport Bar Mikołajki

Sport Bar Mikołajki

Mikołajki

Odległość 250 m
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 181.97 km
Restauracja Kos

Restauracja Kos

Gdańsk

Odległość 200.28 km
Tawerna Orłowska

Tawerna Orłowska

Gdynia

Odległość 210.14 km

Inne atrakcje w okolicy Przystań Jachtowa

Jezioro Mikołajskie

Jezioro Mikołajskie

53.796519 21.571376

Odległość 330 m
Jezioro Śniardwy

Jezioro Śniardwy

Mikołajki

Odległość 6.21 km
Kraina Jezior Mazurskich

Kraina Jezior Mazurskich

Pisz

Odległość 17.26 km
Puszcza Piska

Puszcza Piska

53.63772 21.569113

Odległość 17.96 km