Atrakcja: Kolegiata tumska , sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Tum 8, 99-122 Tum Atrakcje Łódzkie Zabytki Łódzkie

Średnia ocena


Opinie o Kolegiata tumska

Zithromax


Zaproponuj podobną atrakcję
Kolegiata tumska powstała w XII wieku. Należy ona do najlepiej zachowanych zabytków architektury romańskiej w Polsce. Powstała na miejscu opactwa benedyktyńskiego. Pełniła funkcje sakralno-obronne. Kolegaitę wzniesiono z granitu, piaskowca oraz kamienia polnego. Do dnia dzisiejszego zachowało się w niej wiele oryginalnych romańskich elementów architektonicznych. Najbardziej ucierpaiała podczas II wojny światowej. W 1999 roku sprowadzono do kolegiaty relikwie św. Wojciecha. 

Adres

Tum 8
99-122 Tum
woj. Łódzkie( powiat łęczycki)

Współrzędne GPS

Lat: 52.056469Lng: 19.232683

rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-23

https://buyzithromaxinf.com/ - can you puchase prochlorperazine online

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-22

https://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-22
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-19

viagra viagra edinburgh search cialis charles

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-15
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-13

Cialis 5 Diario

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-11
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-11

Magasin Levitra 20mg

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

https://buysildenshop.com/ - Viagra

erevody@xxxxxx.xxx 2021-09-09
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buytadalafshop.com/ - buy cialis online with a prescription

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

https://buypropeciaon.com/ - Propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-08

Buy Aldara Cream India

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-01

Buy Aldara Cream India

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-01
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Canadian Health Club Viagara

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Canadian Health Club Viagara

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Kolegiata tumska

Helenówek Noclegi

Helenówek Noclegi

Łódź

Odległość 28.55 km
Sanatorium Łączność

Sanatorium Łączność

Ciechocinek

Odległość 96.67 km
 Hotel Marriott

Hotel Marriott

Warszawa

Odległość 122.37 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 156.76 km

Restauracje w pobliżu Kolegiata tumska

Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 30.32 km
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 123.07 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 161.4 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 184.73 km

Inne atrakcje w okolicy Kolegiata tumska

Kopalnia Soli w Kłodawie

Kopalnia Soli w Kłodawie

Kłodawa

Odległość 29.44 km
Termy Uniejów

Termy Uniejów

Uniejów

Odległość 31.76 km
Zamek Arcybiskupi w Uniejowie

Zamek Arcybiskupi w Uniejowie

Uniejów

Odległość 31.77 km
Zamek w Oporowie

Zamek w Oporowie

Oporów

Odległość 32.07 km