Atrakcja: Termy Uniejów, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Zamkowa 3/5, 99-210 Uniejów Atrakcje Łódzkie Inne Atrakcje Łódzkie

Średnia ocena


Opinie o Termy Uniejów

prednisone half life


Zaproponuj podobną atrakcję
Pierwsze w Polsce Uzdrowisko Termalne w Uniejowie. Uniejów, dzięki zasobom wód geotermalnych posiada szeroką ofertę uzdrowiskową. Jedną z głównych atrakcji uzdrowiska jest całoroczny Kompleks Termalno - Basenowy "Termy Uniejów". Zwiera on baseny kryte i otwarte z wodą o temperaturze 25 - 32C. Dla kuracjuszy do dyspozycji czekają również Łaźnie Kasztelańskie ze średniowiecznym SPA, Instytut Zdrowia Człowieka "Uzdrowisko Uniejów Park", "Geotermia Uniejów". Co więcej, znajdują się tutaj również hotele Uniejów eco Active & Spa i Medical Spa Lawendowe Termy. 

Adres

Zamkowa 3/5
99-210 Uniejów
woj. Łódzkie( powiat poddębicki)

Współrzędne GPS

Lat: 51.971408Lng: 18.78969

Kontakt

Tel+48 506 09 04 19

W internecie

Mail: Pokaż
www.termyuniejow.com

staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-15

Best Price For Levitra 20mg

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-14
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-13

Cialis Vente Libre Quebec

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-13
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-07

Stendra Avanafil Erectile Dysfunction Cash Delivery In Internet Aylesbury Vale

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-06

Propecia Dermatitis

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-05
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-03

cialis tenerife

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-02
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-02
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-01

Acheter Kamagra Bon Marche

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-10-31

Viagra Prix Reduit

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-10-30
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-11

http://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-07

Viagra Senza Ricetta Roma

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-05

http://prednisonebuyon.com/ - no prescription prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-04

Dyes Amoxicillin Cancer

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-01

Cellulitis Cephalexin

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-23

http://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-21
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-20

Ciprofloxacin Online Drug Storeto

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-20
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-17

Medications Cephalexin

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-11
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-09

Ed Pills Canada

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-08
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-05
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-09-05

https://buypropeciaon.com/ - ask propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

https://buypropeciaon.com/ - ask propecia

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-31
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-30
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-08-30

Propecia En Espana Sin Receta

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Propecia En Espana Sin Receta

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Where Is Priligy Sold

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Where Is Priligy Sold

encasse@xxxxxx.xxx 2021-08-30

Comme Le Kamagra

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Comme Le Kamagra

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Termy Uniejów

Helenówek Noclegi

Helenówek Noclegi

Łódź

Odległość 46.06 km
Sanatorium Łączność

Sanatorium Łączność

Ciechocinek

Odległość 101.41 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 125.26 km
Explorer Hostel

Explorer Hostel

Poznań

Odległość 135.21 km

Restauracje w pobliżu Termy Uniejów

Restauracja Nienażarty

Restauracja Nienażarty

Łódź

Odległość 43.8 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 136.06 km
Restauracja Zielnik

Restauracja Zielnik

Warszawa

Odległość 154.5 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 154.57 km

Inne atrakcje w okolicy Termy Uniejów

Zamek Arcybiskupi w Uniejowie

Zamek Arcybiskupi w Uniejowie

Uniejów

Odległość 250 m
Kopalnia Soli w Kłodawie

Kopalnia Soli w Kłodawie

Kłodawa

Odległość 31.27 km
Kolegiata tumska

Kolegiata tumska

Tum

Odległość 31.76 km
Bazylika Licheńska

Bazylika Licheńska

Licheń Stary

Odległość 49.09 km