Atrakcja: Spodek Katowice, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Aleja Wojciecha Korfantego 35, 40-005 Katowice Atrakcje Katowice Ciekawe Miejsca Katowice

Średnia ocena


Opinie o Spodek Katowice

Super Kamagra 100mg


Zaproponuj podobną atrakcję
Spodek w Katowicach to hala widowiskowo sportowa na której często odbywają się również występy i koncerty gwiazd. Jest to duży budynek z betonu o kształcie przypominającym spodek z licznymi obiektami komercyjnymi takimi jak hotel, hala sportowa, lodowisko połączonymi z nim antresolą. W obiekcie najczęściej organizowane są następujące rodzaje imprez:

  • mecze siatkówki, koszykówki, hokeja na lodzie,
  • koncerty muzyczne, konferencje, imprezy okolicznościowe,
  • przedstawienia cyrkowe, rewie na lodzie itp.
Spodek ze względu na swój nietypowy kształt, oraz przeznaczenie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów województwa Śląskiego i jego niewątpliwą atrakcją turystyczną.

Adres

Aleja Wojciecha Korfantego 35
40-005 Katowice
woj. Śląskie( Katowice)

Współrzędne GPS

Lat: 50.2661353Lng: 19.0252593

Super Kamagra 100mg

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-09
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-09

https://buyneurontine.com/ - neurontine side effects mimic huntingtons

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-07

Xenical Avec Ou Sans Ordonnance

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-01

https://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-01

https://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil for lupus

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-26
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-24

https://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-21
rehycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-20

Propecia Cost Over Time

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-19
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-18

Generique Lioresal En France

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-12
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-09-05

Where To Purchase Progesterone 400mg Wokingham

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

Where To Purchase Progesterone 400mg Wokingham

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-01
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-09-01
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-31
Chuchejed@xxxxxx.xxx 2021-08-31

http://buypropeciaon.com/ - cheap propecia online uk

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

http://buypropeciaon.com/ - cheap propecia online uk

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

http://buypropeciaon.com/ - cheap propecia online uk

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

http://buypropeciaon.com/ - cheap propecia online uk

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-08-28

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Spodek Katowice

Zbójnik w Szczyrku

Zbójnik w Szczyrku

Szczyrk

Odległość 62.22 km
Hotel Sheraton Kraków

Hotel Sheraton Kraków

Kraków

Odległość 68.65 km
Willa Ryś

Willa Ryś

Zakopane

Odległość 128.25 km
Pokoje u Basi

Pokoje u Basi

Szczawnica

Odległość 141.07 km

Restauracje w pobliżu Spodek Katowice

Restauracja Miód Malina

Restauracja Miód Malina

Kraków

Odległość 69.02 km
Pizzeria Adamo Zakopane

Pizzeria Adamo Zakopane

Zakopane

Odległość 126.42 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 168.92 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 169 km

Inne atrakcje w okolicy Spodek Katowice

Muzeum Śląskie w Katowicach

Muzeum Śląskie w Katowicach

Katowice

Odległość 760 m
Park Śląski w Chorzowie

Park Śląski w Chorzowie

Chorzów

Odległość 3.74 km
Nikiszowiec

Nikiszowiec

Katowice

Odległość 4.74 km