Atrakcja: Twierdza Kłodzko , sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Grodzisko 1, 57-300 Kłodzko Atrakcje Dolnośląskie Zabytki Dolnośląskie

Średnia ocena


Opinie o Twierdza Kłodzko

Buy Viagra In Ontario


Zaproponuj podobną atrakcję
Twierdza Kłodzko jest miejscem tajemniczym, które przez wiele lat zgromadziło wiele historycznych wydarzeń oraz różnych legend i opowieści. Przewodnicy, którzy oprowadzający po Twierdzy odkryją  jej sekrety w ciekawy sposób opowiadając jej burzliwą historię. Z bastionów górujących nad Kłodzkiem możemy podziwiać panoramę miasta Kłodzka oraz gór Sudetów. Ci, którzy są bardziej odważni "pod czujnym okiem pruskiego żołnierza" mogą przejść  "błyskawiczne przeszkolenia artyleryjskie" oraz mieć okazję użycia jednej z armat dostępnych w celach turystycznych. Zobaczyć można tam także podziemia zwane popularnie labiryntami. W Kłodzku czeka do przejścia ponad kilometr z kilku kilometrowej sieci podziemnych chodników kontrminerskich, które rozciągają się pod stokiem bojowym Twierdzy. Atrakcja warta zobaczenia, zwłaszcza dla osób lubiących historię.

Adres

Grodzisko 1
57-300 Kłodzko
woj. Dolnośląskie( powiat kłodzki)

Współrzędne GPS

Lat: 50.440445Lng: 16.652322

Buy Viagra In Ontario

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-15
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-13
staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-11

Cialis Nabp Certified Online Pharmacy

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-11

Can I Take Two Nexium Over The Counter

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-09

Onlinepharnacy

Amicior@xxxxxxx.xxx 2021-11-08
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-07

Tonic Water And Amoxicillin

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-07

Zithromax 500mg For Uti

DadaEduts@xxxxxxx.xxx 2021-11-06
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-05
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-03
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-01
crythig@xxxxxx.xxx 2021-10-30

Purchasing Discount Zentel In Internet With Free Shipping

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-10-30
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-10-29

https://prednisonebuyon.com/ - prednisolone 5mg side effects

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-10

Buy Meloxicam Online Australia

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-10

https://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-10
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-05
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-01

trouver levitra original

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-01

https://buyzithromaxinf.com/ - Zithromax

advineund@xxxxxxx.xxx 2021-09-25

Abortion Pill Fast Delivery

WefsIllus@xxxxxx.xxx 2021-09-22
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-21

http://buyplaquenilcv.com/ - Plaquenil

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-17
Unaddywaf@xxxxxxx.xxx 2021-09-15

Clobetasol Tablets Us Overseas

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-15
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-15

http://buystromectolon.com/ - ivermectin 3mg price

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14

http://buypropeciaon.com/ - no presription finasteride

niniAvepT@xxxxxxx.xxx 2021-09-10

Purchasing Zentel In Internet

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-09-09

Buy Flagyl Online Cheap

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-09

Buy Flagyl Online Cheap

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-09
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05
Pionerb@xxxxxxx.xxx 2021-09-05

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

http://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-08-31

pastilla cialis viagra

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

pastilla cialis viagra

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

pastilla cialis viagra

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27

pastilla cialis viagra

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-08-27
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-27
tysfulp@xxxxxxxx.xxx 2021-08-27
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-27
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-27
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-27
Sailliorp@xxxxxx.xxx 2021-08-27

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Twierdza Kłodzko

Pensjonat Miranda

Pensjonat Miranda

Polanica Zdrój

Odległość 10.59 km
Hotel Orbis Wrocław

Hotel Orbis Wrocław

Wrocław

Odległość 77.67 km
Zającówka Szklarska Poręba

Zającówka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Odległość 90.91 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 119.95 km

Restauracje w pobliżu Twierdza Kłodzko

Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 79.09 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 79.35 km
Cukiernia Słodkie Klimaty

Cukiernia Słodkie Klimaty

Szklarska Poręba

Odległość 90.95 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 223.68 km

Inne atrakcje w okolicy Twierdza Kłodzko

Barokowa Bazylika w Bardzie

Barokowa Bazylika w Bardzie

Bardo

Odległość 9.56 km
Pijalnia Wód w Polanicy-Zdroju

Pijalnia Wód w Polanicy-Zdroju

Polanica-Zdrój

Odległość 10.57 km
Park Zdrojowy Polanica

Park Zdrojowy Polanica

Polanica-Zdrój

Odległość 10.66 km
Zamek Leśna

Zamek Leśna

Szczytna

Odległość 14.09 km