Atrakcja: Zamek Leśna, sprawdź noclegi i restauracje w okolicy.

Zamkowa 8, 57-330 Szczytna Atrakcje Szczytna Zabytki Szczytna

Średnia ocena


Opinie o Zamek Leśna

online pharmacy for prednisone


Zaproponuj podobną atrakcję
Zamek Leśna w górach stołowych w miejscowości Szczytna posiada neogotycki styl na wzór średniowiecznego zamku obronnego. Został on zbudowany na planie prostokąta z czterema wieżami otoczony suchą fosą i murem obronnym, na którym znajdowały się stanowiska armat. W jego wnętrzu możemy znaleźć sale rycerską oraz kaplicę. Początek budowy zamku jest dość późny bo w roku 1831 a jego zakończenie przyjmuje się na rok 1837. Obok zamku znajduje się punkt widokowy na okolicę i miejscowość Szczytna.

Adres

Zamkowa 8
57-330 Szczytna
woj. Dolnośląskie( powiat kłodzki)

Współrzędne GPS

Lat: 50.41222Lng: 16.458409

staikax@xxxxxx.xxx 2021-11-16

cialis euros

hodoThott@xxxxxx.xxx 2021-11-13

free cialis sample

Fakcheete@xxxxxx.xxx 2021-11-11
Kabebleak@xxxxxxx.xxx 2021-11-09
Zemogremi@xxxxxxx.xxx 2021-11-09

Where To Order Macrobid

adushen@xxxxxxx.xxx 2021-11-09
Enquilt@xxxxxx.xxx 2021-11-07
flalayLep@xxxxxx.xxx 2021-11-05
watroma@xxxxxx.xxx 2021-11-05

la viagra efectos

maymnpaks@xxxxxx.xxx 2021-11-04
Eryhoft@xxxxxxx.xxx 2021-11-03

Viagra Online Bari

spiniacaw@xxxxxx.xxx 2021-11-02

Viagra 100mg Online Reputable Site

Lextreata@xxxxx.xxx 2021-11-01
astelty@xxxxxxxx.xxx 2021-10-31

Order Paroxetine Without Prescription

Diochiago@xxxxxx.xxx 2021-10-11
boimmer@xxxxxxx.xxx 2021-10-10

Hplc Amoxicillin Protocols

mignZooma@xxxxxxx.xxx 2021-10-07

http://buyneurontine.com/ - Neurontine

Roanomo@xxxxxxx.xxx 2021-10-07
acinnaNor@xxxxx.xxx 2021-10-05

http://prednisonebuyon.com/ - Prednisone

coomaDymn@xxxxxx.xxx 2021-10-05

http://buyplaquenilcv.com/ - plaquenil side effects when stopping

Injunda@xxxxxxxx.xxx 2021-09-26

Amoxicillin And Dakin'S Solution

zitycle@xxxxxxx.xxx 2021-09-26

viagra pfizer vademecum

Ownetry@xxxxx.xxx 2021-09-21
squaway@xxxxxx.xxx 2021-09-21

https://buylasixshop.com/ - Lasix

impuperig@xxxxxx.xxx 2021-09-21

Je Prends Amoxil

Allompups@xxxxxx.xxx 2021-09-17
Odoggex@xxxxxx.xxx 2021-09-17

https://buystromectolon.com/ - Stromectol

Involobow@xxxxxx.xxx 2021-09-14

https://buytadalafshop.com/ - Cialis

Wompasp@xxxxxxx.xxx 2021-09-14

cialis low cost

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-11

cialis low cost

dortava@xxxxxxx.xxx 2021-09-11

Amoxicillin Clav Drug

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-01

Amoxicillin Clav Drug

Annoria@xxxxxx.xxx 2021-09-01

https://buysildenshop.com/ - how quickly does viagra work

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-31

https://buysildenshop.com/ - how quickly does viagra work

erevody@xxxxxx.xxx 2021-08-31

Dosis Kamagra

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-30

Dosis Kamagra

subrose@xxxxxxx.xxx 2021-08-30

Dodaj opinię

Jesteś nie zalogowany aby dodać opinię podaj adres mailowy. Prześlemy na niego potwierdzenie.
Pozostało znaków: 1000

Noclegi w pobliżu Zamek Leśna

Pensjonat Miranda

Pensjonat Miranda

Polanica Zdrój

Odległość 4.15 km
Zającówka Szklarska Poręba

Zającówka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba

Odległość 80.91 km
Hotel Orbis Wrocław

Hotel Orbis Wrocław

Wrocław

Odległość 86.04 km
Dom letniskowy

Dom letniskowy "Gruszeczka"

Milicz

Odległość 127.55 km

Restauracje w pobliżu Zamek Leśna

Cukiernia Słodkie Klimaty

Cukiernia Słodkie Klimaty

Szklarska Poręba

Odległość 80.96 km
Restauracja Sukiennice 7

Restauracja Sukiennice 7

Wrocław

Odległość 87.44 km
Volare Ristorante Pizzeria

Volare Ristorante Pizzeria

Wrocław

Odległość 87.69 km
Restauracja Fortezza

Restauracja Fortezza

Poznań

Odległość 228.41 km

Inne atrakcje w okolicy Zamek Leśna

Park Zdrojowy Polanica

Park Zdrojowy Polanica

Polanica-Zdrój

Odległość 3.65 km
Pijalnia Wód w Polanicy-Zdroju

Pijalnia Wód w Polanicy-Zdroju

Polanica-Zdrój

Odległość 3.81 km
Muzeum Papiernictwa

Muzeum Papiernictwa

Duszniki-Zdrój

Odległość 4.52 km
Rynek Duszniki-Zdrój

Rynek Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój

Odległość 4.95 km